Вівторок, 17.07.2018, 08:56

Головна » 2011 » Січень » 11

У школи з'явився новий друг, верніше, цілий колектив - кіровоградський фан-клуб рок-групи "Кіпєлов". У переддень Нового року його засновник і президент Денис Ушаков від імені своїх однодумців привітав учнів, які під час канікул перебували у школі, зі святами і передав їм подарунки: м'які іграшки, пазли, комп'ютерні ігри, одяг, солодощі. За словами Дениса, це не разова акція, а налагодження довготривалих стосунків між фанами і учнями школи. Наступна зустріч запланована вже найближчого четверга, коли в школі відбудеться конкурс двійників. На ньому наші нові друзі мають намір виступити з концертним номером. Чекаємо!
     Для цікавих: на сайті http://kipelov-kr.ucoz.ua/ є мінівідеозапис з інтернату та, звичайно, матеріали, що стосуються буття клубу. Заходьте!
Переглядів: 301 | Додав: Yulia | Дата: 11.01.2011

Вчора 30 вихованців школи Кіровська районна рада (голова Олександр Анатолійович Рацул) за ініціативою Кіровоградського обласного благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» запросила на льодовий каток "Слайз", що по вулиці Героїв Сталінграду. Учні, 15 з яких - діти-сироти та позбавлені батьківської опіки, а інші 15 - переможці шкільних та позашкільних конкурсів - мали можливість протягом години покататися на льоду. Найкращі ковзанярські здібності продемонстрували наш знаний спортсмен Євген Перекрест та шестикласник Стас Дятел (мабуть, далися в знаки навички, набуті хлопчиком на роліках, подарованих волонтерами "Армії спасіння" минулого Нового року). А початківцям надавав фахову допомогу Борис Миколайович Карасьов.
    Зразки професійної майстерності діти побачили під час показовoго виступу фігуристки, яка й насправді є майстром спорту. А атмосферу свята чудовим співом допомагали створювати учні однієї з міських музичних шкіл.
    Після катання на ковзанах для дітей було організовано чаювання з тестечками. З новорічними привітаннями до дітей звернувся заступник голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради Андрій Анатолійович Паливода. Директор школи С. Д. Сторчаус подякував адміністрації ковзанки та Кіровській раді за організацію заходу, спрямованого за збереження і зміцнення здоров'я школярів.

Переглядів: 310 | Додав: Yulia | Дата: 11.01.2011

«  Січень 2011  »