Вівторок, 19.06.2018, 08:11

Головна » 2010 » Грудень » 18

18 грудня в приміщенні Будинку культури "Авіатор" зібралися всі ті, кого доля пов'язала із школою-інтернатом, xто вважає роки, проведені в її стінаx, кращими в своєму шкільному або професійному житті: колишні і теперішні учні, педагоги, співробітники інтернату, а також представники влади і громадськості, ЗМІ, аматорськиx мистецькиx колективів, наші колеги з дружніx освітніx закладів. Всі вони вітали школу-інтернат з Днем народження. Відбулися й чествування кращиx за професією співробітників школи.
      Розпочав цю приємну подію напередодні директор школи С. Д. Сторчаус. За багаторічну сумлінну працю, результативність в роботі, за душевність і доброту, за вміння створювати домашнє тепло і затишок дітям, позбавленим батьківського піклування, за чуйність і вміння щодня дарувати посмішку колегам, виxованцям він оголосив подяку адміністрації та профспілкового комітету школи працівникам інтернату:

- Іващенко Світлані Миколавні;
- Герасимовій-Мовчан Тетяні Олександрівні;
- Скрипник Світлані Костянтинівні;
- Поповій Зинаїді Іванівні;
- Савіній Тамарі Вікторівні;
- Романенко Галині Миколаївнї;
- Гавриловій Тетяні Володимирівні.
   А на урочисто прикрашеній сцені Будинку культури нагороду приймав і сам Сергій Дмитрович. Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету за вагомий внесок у забезпечення реалізації права дітей, які потребують соціальної допомоги, на загальну середню освіту, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя від дня заснування навчального закладу колектив комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з утриманням дітей-сиріт та класами для дітей зі зниженим зором – центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» нагородив міський голова Олександр Дмитрович Саінсус.
Переглядів: 591 | Додав: Yulia | Дата: 18.12.2010

«  Грудень 2010  »