Субота, 20.01.2018, 02:28

Головна » 2010 » Грудень » 17
    17 грудня розпочалися урочистості, пов'язані із святкуванням 50-річного ювілею школи-інтернату. Головними дійовими особами в цей день стали теперішні наші учні. Свято для них розпочалося в по-новорічнєму прикрашеній залі з привітання директора школи. Сергій Дмитрович розповів не тільки про славне минуле школи, а й окреслив перспективи найближчого майбутнього. Зокрема, повідомив, що новорічні свята збігутся з вхідчинами дівчат до реконструйованих спален, триває капітальний ремонт покрівлі, розпочинається заміна вікон на металопластикові. Нових рис набуде програма інклюзивної освіти, що впроваджується в інтернаті. Адміністрація і педагоги школи докладають всіх можливих зусиль, щоб наш навчальний заклад став справжньою обітеллю тепла й доброти, як назвали школу у великій статті вісника Кіровоградської міської ради "Вечірня газета".
     З великим запаленням відбулася прем'єра підготовленого до ювілею відеофільму про школу, оператором и режисером якого став Руслан Дмитрович Малявкін. Учні із задоволенням впізнали закадровий голос педагога-організатора Наталії Василівни Мінченко, а також себе, своїх друзів і вчителів серед героїв фільму. Свідомість учнів вразили слова директора, що всі вони вже увійшли до історії.
     Продовжилося святкування відкритими уроками, які провели найкращі вчителі школи - спеціалісти вищої категорії, учасники і переможці різноманітних фахових конкурсів. На них були запрошені педагоги-ветерани школи, а також колишні учні, яким приємно було згадати свої шкільні роки, знов опинившись за партою. Вшановували дорогих гостей на відкритих класних годинах "Школа в моєму житті", де вони ділилися зі школярами своїм життєвим досвідом і мудрістю. Ми вдячні за щирість і відвертість у спілкуванні Людмилі Василівні Шевченко, Раїсі Дмитрівні Блажко, Галині Степанівні Пельменовій, Валентині Пилипівні Сорочан, Вікторії Вікторівні Починок, Світлані Михайлівні Метельовій, Ірині Антонівні Олексюк, Любові Никифорівні Кривій, Аллі Іванівні Бабенко, Сергію Володимировичу Бичкову і депутату Кіровської райради Сергію Терентійовичу Тарасенку, який був з нами в цей святковий день.
     А потім ветерани педагогічної праці та найстарші випускники школи стали першими відвідувачами новоствореного Музею історії школи. Почесне право його відкриття отримали директор школи т ... Читати далі »
Переглядів: 725 | Додав: Yulia | Дата: 17.12.2010

«  Грудень 2010  »