Середа, 20.06.2018, 18:21

Головна » 2010 » Жовтень » 19

Місяць тому ми проводжали групу вихованців на відпочинок до «Артеку», і ось наші «делегати» повернулися додому – з новими враженнями, здобутками, уміннями. Впродовж тижня в дитячому таборі проходили майстерні по 9 напрямах: образотворче мистецтво, журналістика, народний вокал, кікбоксінг, естрадний танець, народний танець, прикладне мистецтво, естрадний вокал, естрадно-спортивний танець. Шістсот дівчаток і хлопчиків мали можливість проявити себе в будь-якому з напрямів. А досвідчені керівники майстерень за такий короткий час змогли навчити хлоп'ят і виявити найталановитішого.

Світлана Смирнова, керівник майстерні «Естрадний вокал» (її відвідувала Настя Вербовська):

- Мене дуже зацікавила робота в проекті «Щасливі долоні». Це унікальний фестиваль, який дає можливість розкрити таланти дітей-сиріт. Мені дуже цікаво працювати з хлоп'ятами. Радує те, що талановитих дітей багато, визначити кращих буде складно, але ми старатимемося. Я бачу старання дітей, віддачу, тому хочеться навчити їх чомусь новому.

Наталія Іванова, керівник майстерні «Прикладне мистецтво», де навчався Макс Мирза:

- На фестивалі зібрався унікальний, єдиний у своєму роді колектив керівників майстерень з 9 областей України. Вони зуміли захопити активних, працездатних, цілеспрямованих дітей, яких об'єднує любов до творчості.

Ірина Пелехань, керівник майстерні «Образотворче мистецтво» (в ній займався Стас Дятел):

- Більше 70 дітей відвідали нашу майстерню. Виявляється, що в атмосфері взаєморозуміння, довіри і співтворчості розкривається талант дитини. Яке ж це щастя відчувати, що ти зробив добру справу! Після закінчення роботи майстерні ми побачили в дитячих малюнках цілий світ очима дітей.

А далі – враження наших артеківців:

«В світі "Артеку" дуже цікаво, весело. Можна дізнатись багато нового, побачити видатних акторів, ведучих телебачення. В "Артеці" я знайшла бага ... Читати далі »
Переглядів: 382 | Додав: Yulia | Дата: 19.10.2010

«  Жовтень 2010  »