Вівторок, 25.09.2018, 11:57

Головна » 2010 » Вересень » 25
     25 вересня відбула до міжнародного дитячого центру "Артек" група юних кіровоградців, серед яких - сім вихованців нашої школи. Путівки до дитячого табору стали винагородою активним учасникам всіх загальношкільних заходів, переможцям щойно відбувшогося конкурсу "Алло, ми шукаємо таланти!" Насті Тімошенко, Артему і Олегу Бабенкам, Вікторії Губановій, Анастасії Вербовській, а також Стасу Дятлу і Максиму Мирзі. Проводжаючи "артеківців", старший вихователь Світлана Костянтинівна Скрипник наказувала їм бути дружними, допомагати одне одному, поводити себе гідно. Чекаємо їх до дому з винагородами за перемоги в спортивних змаганнях та смотрах талантів, які традиційно здобувають всі наші "делегати" до "Артеку". Адже:
     30 вересня – у Всеукраїнський день бібліотек - відбудеться турнір-вікторина «Книжкові дослідники».
     1 жовтня, в Міжнародний день музики, пройде загальноартеківський конкурс юних музикантів.
    3 жовтня – День працівників освіти. Цього дня артековцев чекають гра-подорож «Я пізнаю мир», гра-вікторина «Веселковою дорогою в країну знань», загонові вечори «День вчителі – свято мудрості, знань і добра».
     5 жовтня – Всесвітній день вчителя. У школі пройдуть святкова лінійка, день філологічних наук, географії і історії, предметів точних наук.
    7 жовтня – відкриття виставки переможців загальноартеківського конкурсу дитячих малюнків «Сторінки мого шкільного життя».
     8 жовтня – загальноартеківська гра-вікторина «Сходинки знань».
     9 жовтня – свято спорту «Спортивна осінь».
    10 жовтня – день художника. Артеківці відвідають світлицю «Либідь»
    14 жовтня – День української культури. У дитячих таборах пройдуть пізнавально-розважальні ігри «Козацькі забави» і «Козацькими стежками», тематичні ігрові програми, загонові вечори «Моя країна – рідна Україна», «Україна в ритмах 21 сторіччя», творчий бенефіс «Ми – діти України», свято української кухні. Завершить день гала-концерт «Ми таланти твої, Україна».
    Успіхів і гарного відпочинку!

Переглядів: 315 | Додав: Yulia | Дата: 25.09.2010

«  Вересень 2010  »