Середа, 26.09.2018, 10:24

Головна » 2010 » Червень » 01

Сьогодні відбулося вшанування переможців ІІ (обласного) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Метою фестивалю, який проходив в Кіровограді 26 березня 2010 року під патронатом Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», є відродження та популяризація національних цінностей української родини, відтворення та збереження народних сімейних традицій. В ньому учні нашої школи традиційно показують дуже гідні результати. І цей рік не є виключенням.
    Організаторами відзначений шкільний вокальний ансамбль (кер. Оксана Борисівна Івашкевич) у складі: Анастасія Лисенко, Надія Полюк, Анастасія Тимошенко, Тетяна Бабіна, Аліна Кобилько, Вікторія Губанова.
   А переможців фестивалю, серед яких Олександр Удовицький (номінація "художнє слово") і Руслана Риженко (номінація "вокал"), нагороджено дипломами та безкоштовними путівками на фінальний всеукраїнський етап до МДЦ "Артек". Бажаємо їм гідно репрезентувати себе, свою школу і рідне місто у фіналі та чудово відпочити.
    А днями до "Артеку" вирушив третьокласник Андрій Літвінов. Він братиме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе", яка проходитиме в славетному таборі з 31 травня по 21 червня 2010 року. Щасти тобі, Андрію!
Переглядів: 306 | Додав: Yulia | Дата: 01.06.2010

В перший день літа, який упродовж багатьох років відзначається як Міжнародний день захисту дітей, вихованці школи-інтернату взяли участь у багатьох святкових заходах. Вони були вдячними глядачами творчого звіту, з яким зі сцени філармонії виступали вихованці професора Короткова. Доречі, Анатолій Єгорович - давній друг нашої школи, і ми сподіваємось ще зустрітися з ним та його колективом на нашому ювілеї.
    Одержавши привітання голови облдержадміністрації Сергія Ларіна, голови обласної ради Миколи Сухомлина та інших представників влади, діти взяли участь у найрізноманітніших конкурсах і акціях. Усі охочі мали змогу випробувати свої сили у плетінні килимів, спробувати виліпити щось із тіста, опанувати Петриківський розпис, мистецтво орігамі або створити малюнок на асфальті. І байдуже, що переможців серед наших учнів не було, це як раз той випадок, коли кажуть: "Головне - не перемога, а участь". Адже нагородою були чудовий настрій і справжня радість. А також багато-багато солодощів, які подарували добросердні і щедрі люди.
    А ще у цей день наші діти безкоштовно переглянули мультиплікаційний фільм у кінотеатрі "Зоряний", досхочу накаталися на атракціонах дендропарку та стали глядачами чудової танцювальної програми у виконанні ансамблю "Конвалія". Ну, хіба не класний початок літа?! А далі буде!

На фото з сайту www.kg.cominformua.com:
Представники компартії міста дітям, що перебувають під опікою школи і відпочивають у пришкільному таборі, пдготували солодощі до святкового столу
Переглядів: 326 | Додав: Yulia | Дата: 01.06.2010

«  Червень 2010  »