Вівторок, 25.09.2018, 12:58

Головна » 2010 » Травень » 12
      Протягом квітня і травня на території всієї області триває добродійна акція «Маленькі чарівники», яка виникла саме в Кіровограді і не має аналогів в Україні. Вона направлена на популяризацію ідеї добродійності серед дітей і приурочена до дня захисту прав дитини. Акція носить виключно виховний характер, акцент робиться, перш за все, на активній життєвій позиції кожної дитини і її безпосередній участі в суспільно корисних справах, зокрема, в зборі добровільних пожертвувань для потреб малюків, які знаходяться на лікуванні в центральних районних і обласної дитячої лікарнях.
      А днями Кіровоградській обласній дитячій лікарні був урочисто переданий хірургічний інструментарій, що був куплений на кошти Другого Великоднього Благодійного аукціону картин, які для нього безоплатно передали кіровоградські художники, а в торгах брали участь півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.
       Триває й програма "Теплом зігріте серце!" з організації допомоги Новомиргородському будинку-інтернату.
       Є власні «маленькі чарівниці» і в нашої школи. Минулої п'ятниці в інтернаті побували учениці 9-х класів ЗОШ №6 Валерія Циганкова, Дарина Одєгналова та Дарина Скрипник, які з власної ініціативи дітям-сиротам подарували м'які іграшки, книжки-розмальовки, фломастери, дидактичні ігри, ляльок, м'ячі та елементи дитячих карнавальних костюмів. Діти розповідали вірші та виконували пісеньки, а дівчатка із задоволенням роздавали подарунки та потоваришували з малюками. Із вдячністю за увагу та піклування сподіваємося на подальші зустрічі!
        Велику подяку всім, хто допоміг родині важко хворого хлопчика, висловлює колектив 3-го класу. А ми нагадуємо, що благодійні акції тривають, і небайдуже серце завжди знайде можливість поділитися з іншим частинкою свого тепла.
Переглядів: 372 | Додав: Yulia | Дата: 12.05.2010

«  Травень 2010  »