Середа, 17.01.2018, 20:51

Головна » 2010 » Квітень » 26
З подарунками від шефів з =Дельта-Банку=
   У переддень Великої Перемоги та першотравневих свят міська влада закликала кіровоградців взяти участь у прибиранні рідного міста. Школа охоче відгукнулась на заклик. Протягом кількох тижнів учні та співробітники наводили лад на власній території, а 24.04.10 року стали учасниками суботника по благоустрою набережної річки Інгул. Чому саме там? Бо на акцію нас запросили шефи - працівники "Дельта-Банку" (керівник - Анатолій Сергійович Козинський). Вони не просто прибирали бруд та зіпріле за зиму листя з прилеглої до банку території, але й фінансували роботу ландшафтних дизайнерів та встановили для відпочинку кіровоградців дві лавочки з символікою свого банку. Після плідної спільної праці Анатолій Сергійович провів для активістів шкільного "Зеленого патруля" екскурсію банком, ознайомив з підрозділами та основними напрямками роботи установи, наголосивши, що "Дельта-Банк" займає активну соціальну позицію. Винагородою за якісну роботу учнів був подарований шефами спортивний інвентар (м'ячі, тенісні ракетки тощо) та солодощі. Також банк перерахував благодійний внесок на рахунок школи та оголосив конкурс на кращій дитячий твір, вірш або малюнок, що висвітлював би діяльність установи. Беріть участь, нагороди чекають переможців!
Переглядів: 351 | Додав: Yulia | Дата: 26.04.2010