Вівторок, 19.06.2018, 21:24

Головна » 2010 » Квітень » 25
     З 19.04 по 23.04.10 р. в закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Учні брали участь в тематичних конкурсах малюнків та плакатів, писали диктанти та слухали бесіди про дії у надзвичайних ситуаціях, знайомилися з літературою про безпеку життєдіяльності, яку презентували шкільні бібліотекарі Н. П. Красножон та В. М. Саєнко.
     А 23 квітня в школі був проведений День цивільної оборони. Маленькі школярики із цікавістю слухали розповідь вчителя ДПЮ Олександра Миколайовича Кравченка про типи та призначення протигазів, а потім тренувалися їх надягати та знімати.
    Учні 5-8 класів під керівництвом Бориса Миколайовича Карасьова на практиці застосовували знання про засоби пожежегасіння. Старшокласники брали участь в показових виступах санпостів, підготовлених Ольгою Миколаївною Стрижак, та у військово-прикладній естафеті. За її підсумками перше місце виборола команда 9А класу, другою стала четвірка з 11А, команда 11Б зайняла третє місце, 9Б – четверте. Фотозвіт про хід змагань дивіться в наших альбомах.
... Читати далі »
Переглядів: 425 | Додав: Yulia | Дата: 25.04.2010