Середа, 15.08.2018, 15:26

Головна » 2010 » Квітень » 14

13 квітня чудову подорож "Країною здоров'я" здійснили учні 1-6-го класів нашої школи завдяки представникам Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня (очильник пастор Сергій Миколайович Сугак). Спортивно-розважальні змагання з використанням яскравого інвентаря та атрибутики супроводжувалися пізнавальною інформацією про найголовніші принципи здоров'я, яку діти отримували, переходячи від станції до станції. Дякуємо організаторам за задоволення, щиру радість і позитивні емоції, отримані всіма учасниками і навіть глядачами дійства. Чекаємо наступної зустрічі!
          Фоторепортаж про подію дивіться в наших альбомах.
Переглядів: 413 | Додав: Yulia | Дата: 14.04.2010

Вітаємо лауреатів міського фестивалю дитячої творчості "Степові джерела" в номінації "хореографія" шкільний хореографічний ансамбль «Allegro» і його керівника Юрія Васильовича Мілентія з беззастережною перемогою!
На фестивалі колектив виступив y такому складі:
... Читати далі »
Переглядів: 295 | Додав: Yulia | Дата: 14.04.2010