Середа, 21.11.2018, 11:42

Головна » 2010 » Квітень » 8 » "Зелений патруль" готовий до дій!
"Зелений патруль" готовий до дій!
   Днями в нашій школі за ініціативи начальника спецінспекції Кіровоградської міської ради В. А. Іванова та за підтримки гуманітарного департаменту Кіровоградміськради започатковано новий напрямок роботи шкільного самоврядування - "Зелений патруль". Метою його діяльності є реалізація системи екологічного виховання учнівської молоді, виховання патріотизму та поваги до рідного краю, догляд та благоустрій шкільної території та закріплених ділянок. Лідерами "Зеленого патруля" є Ганна Лісай (9А) та Катерина Журавська (9Б), координатор - В. В. Андрійченко. Надаємо їм слово:

Я буду прагнути робити все, щоб Україна - моя Батьківщина - ставала тільки кращою.

Всі глобальні проблеми планети Земля потрібно вирішувати, починаючи зі свого шкільного подвір'я, своєї вулиці, під'їзду свого будинку.

Тільки через працю на рідній землі можна виховати у дитини почуття патріотизму і палкої любові до своєї Батьківщини.

Переглядів: 423 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0