Середа, 17.01.2018, 06:01

Головна » 2010 » Квітень » 07
   6.04.2010 р. учні 6-го класу (вихователь А. А. Іванова) спільно з гуртківцями клубу "Ровесник" (керівник В. В. Андрійченко) здійснили краєзнавчу екскурсію місцями бойової слави радянських воїнів періоду Великої Вітчизняної війни в районі Діброви десантників та Лісопаркової зони відпочинку.

Подорож включала мандрівку місцями боїв під час Кіровоградської визвольної операції, розповіді учнів про хід операції по визволенню міста від фашистської окупації, історико-краєзнавчу лекцію про утворення мікрорайонів Лелеківка-Піски та Новомиколаївка, а також розваги на міському пляжі.

Дякуємо організатору екскурсії Валерію Володимировичу Андрійченку за отримане задоволення та великий емоційний позитив від проведеного на свіжому повітрі часу!

Свої враження учасники події висловили тут.
Переглядів: 378 | Додав: Yulia | Дата: 07.04.2010