Четвер, 18.01.2018, 15:06

Великодня радість
Землю обіймає.

В. Паронова
   31 березня до школи завітали друзі: студія "Писанка", що працює на базі ДЮЦу, організувала за підтримки банку "Надра" для 25 сиріт майстер-клас з роспису "писанок".
   Діти захопилися розповіддю керівників Зразкового художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості Світлани та Тетяни Сторожeнко про виникнення писанкарства, види, значення та символіку розписів, яка супроводжувалась демонстрацією відповідних зразків.
   А потім кожен зміг втілити свої задуми за допомогою спеціального приладдя: писачка, воскової свічки та яскравих фарб. В кінці заняття писанкарі хизувалися виробами, виконаними в різних техніках: крапанки, шкрябанки, малюванки, а представники банку "Надра" пригостили усіх учасників події пасхальними кулічами та різноманітними солодощами.
   Дякуємо нашим друзям і вітаємо з Великоднем!

Переглядів: 456 | Додав: Yulia | Дата: 01.04.2010