Четвер, 18.01.2018, 15:13

Головна » 2012 » Січень » 3 » Як ми зустрічали Новий рік (продовження)
Як ми зустрічали Новий рік (продовження)

Традиційним новорічним «Шоу двійників» зустрічали Рік Дракона старшокласники. Навіть Снігуроньок на сцені виявилося двоє, і ці дві онуки Діда Мороза весь час сперечалися, кому належить вітати глядачів: гарнюні-дебютантці (Олена Кравчук) чи досвідченій старшенькій (Юлія Касьянова). Лише запальним танцем в парі з Володимиром Тюріним під музику «Hit the Road Jack» Юля виборола право супроводжувати дідуся, роль якого чудово вдалася Денису Депіну.

До пародії на популярне TV-шоу «Х-фактор» звернулися учні 9-го класу. Дуже впізнаваними і за стилем одягу, і за манерою мови були ведуча Оксана Марченко (Каріна Барбой), Йолка (Каріна Лебідєва), Сергій Сосєдов (Юлія Ткаченко), Сєрьога (Ілля Колодєєв) та Ігор Кондратюк (Артем Сарваді). В ролі конкурсантки виступила Анастасія Коломієць, а запрошених зірок зобразили Олеся Шпілевська та Євген Скрипник.
   Проникливо і ніжно виконала пісню «Ангел» Інна Гончаренко (8Б), а її однокласники розвеселили зал попурі пародій на зірок сучасної естради. Виявилося, що Ніколай Расторгуєв (Олексій Пузирьов) «выйшел ночью в поле» ні з конем, а з рожевим поні; Максим Галкін (Руслан Паламарчук) таки став для своєї Алли (Світлана Волошина) справжнім зайчиком, а Наташа Корольова (Аліна Кобилько) допитувалася в Сергія Глушко (Олексій Савочкін) «Ты мне веришь или нет?» тому, що сподівалася уникнути улаштування до психіатричної клініки.

Всіх захопив сюжет та цікава постановка номера «Money, Money» на пісню Саллі Боулз і Конферансьє з мюзиклу «Кабаре». Персонаж Джоела Грея майстерно втілив Олег Дубінський, а в ролі героїні Лайзи Мінеллі неперевершеною була Анастасія Тімошенко (8А). Глядачі ніби поринули у світ 30-х років, рівень виконавців був по-справжньому професійним, тож «Велика різниця» була не такою вже й великою, а Іван Ургант (Олег Бабенко) та Олександр Цекало (Лев Пресняков) так само дотепні, як і протопити.
   На останок розважили глядачів фольклорною постановкою «Васильок» з Аркадієм Бойко в головній ролі учні 10 кл. Їхня весела та яскрава музично-хореографічна композиція стала перехідним містком до новорічної дискотеки, якою і завершився святковий вечір.

Дякуємо всім виконавцям, а також вихователям і класним керівникам, які доклали фантазії та смаку, щоб підготовлені номери були по-справжньому художніми, естетичними й дотепними. З Новим роком!
Переглядів: 392 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2012  »