Вівторок, 20.02.2018, 18:45

nadegdab

Головна » 2018 » Січень » 16 » 16 січня - День пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту
16 січня - День пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту

ЗСУ утримували контроль над летовищем Донецького міжнародного аеропорту 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. У різний час в бойових діях поблизу аеропорту та прилеглого с. Піски брали участь спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79-ї, 80-ї, 81-ї, 95-ї окремих аеромобільних та 93-ї окремої механізованої бригад, 57-ї окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів. За офіційними даними під час оборони Донецького аеропорту загинули понад 200 військових. Саме за ініціативи учасників подій 16 січня ушановується пам’ять загиблих бійців та відзначається День захисників ДАПу.
   З нагоди річниці виведення військових з території нового терміналу ДАПу у шкільній бібліотеці старший вихователь В. В. Андрійченко та бібліотекар К. В. Остапчук організували виставку тематичних матеріалів: плакатів, брошур, періодики, інших друкованих матеріалів, зокрема, подарованих безпосередніми учасниками подій примірників коміксів «Кіборги».

В експозиції також представлено «Кадетський журнал» - видання Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність», один з номерів якого висвітлює перший в історії школи кадетський випуск, та матеріали профорієнтаційного та військово-технічного спрямування, надані військкоматами та навчальними закладами системи ЗСУ, МВС та інших силових структур.
   Профорієнтаційну роботу з особовим складом кадетського підрозділу також активно проводять курсанти і студенти - випускники шоли. Днями у навчальному закладі побували Єгор Доценко, ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Олег Притиковський, Одеського військово-морського ліцею Роман Юрченко, Київського військового ліцею імені Івана Богуна Олександр Ніколаєнко, курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Денис Дуденко, Федір Єндовицький, Олександр Хороший.

У спілкуванні з кадетами, які планують в подальшому навчатися військовим спеціальностям, вони наголошували на необхідності вироблення звички до суворої дисципліни, дотримання статутних відносин, розвитку соціокультурних навичок - саме це стало у нагоді нашим випускникам, допомогло їм у найкоротший час адаптуватися та почувати себе вільно у нових умовах. Дякуємо майбутнім офіцерам за повагу до навчального закладу, бажаємо успіху на обраному шляху!
Переглядів: 46 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2018  »