Неділя, 27.05.2018, 02:24

Головна » 2018 » Березень » 16 » Розбудова кадетської освіти
Розбудова кадетської освіти

Шостий рік функціонують у НВО «Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» кадетські класи; третій рік здійснюється профільна підготовка військово-спортивного напрямку ліцеїстів-старшокласників. Весь цей час створюється, вдосконалюється, корегується відповідно до набутого досвіду та зовнішніх обставин, що змінюються, методична та матеріальна база. Реалізація військово-спортивного напрямку загальноосвітнім (не військовим!) навчальним закладом не передбачає додаткового фінансування державою, тож школа із радістю і великою вдячністю приймає шефську і партнерську допомогу. Днями у спортивному залі для тренувань кадетів і ліцеїстів з єдиноборств з’явилося спеціальне покриття та інші атрибути – величезна подяка президенту обласної федерації хортингу Валерію Валерійовичу Вєхтєву!
   Інформацію та матеріали, необхідні батькам вихованців, старший вихователь В. В. Андрійченко систематизував у «Порадник батькам» (підручна книжечка). У ньому дано роз’яснення щодо специфіки допрофільної, профільної та спеціальної військово-спортивної підготовки вихованців в умовах загальноосвітнього (не військового!) навчального закладу, метою якої є задоволення потреб держави та суспільства у орієнтації молоді на державну службу військового, цивільного напрямку; задоволення інтересів і потреб учнів, формування їх ціннісних орієнтацій та вмінь вільно використовувати здобуті знання для розв'язання практичних завдань та нестандартних ситуацій.
   Методичні матеріали доступні для завантаження і стануть у нагоді родинам наших вихованців, а також орієнтиром тим, хто за кілька місяців обиратиме заклад для подальшого навчання своєї дитини. Рекомендуємо ознайомитися з виданням педагогам, що працюють у кадетських та ліцейських класах. Успішної співпраці!
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »