Вівторок, 13.11.2018, 01:22

Головна » 2012 » Листопад » 22 » Відкриті заходи у 9А класі
Відкриті заходи у 9А класі

З 5 по 30 листопада в школі проходить Місячник відкритих уроків та самопідготовок. 13 листопада на урок світової літератури у 9А класі колег запросила Людмила Михайлівна Піхуля. На уроці, темою якого була "Опозиція Фауст-Мефістофель: драматичне вирішення взаємозв'язку Добра і Зла", лунав текст у перекладі трьох визнаних майстрів - М. Лукаша, Б. Пастернака, М. Холодковського. У дискусії з текстом активну участь брали Олена Кравчук, Наталя Вакуленко, Анастасія Сінченко, Олександр Пономаренко. Дітей вразила глибина й неординарність поглядів просвітителя Й. В. Гете на такі вічні категорії, як Добро і Зло.

21 листопада виховну годину "Моє рідне місто" проводила А. А Іванова. Багато місць на нашій Землі уславлені красою природи, своїм історичним минулим. Проте той куточок, де людина народилася і виросла, для кожного назавжди залишається наймилішим. Разом з дітьми Антоніна Антонівна знайомила присутніх на заході гостей з минулим та сьогоденням нашого міста, з особистостями, що прославили його своєю працею, якими пишаються не тільки землякм, а й весь світ.
   З розповідей, що супроводжувалися комп'ютерними презентаціями та учнівськими малюнками, діти дізналися про О. Осьмьоркіна, якого особиста дружба пов'язувала з А. Ахматовою, С. Єсеніним, В. Маяковським. Високу репутацію свого часу мала Єлисаветградська класична гімназія, випускниками якої були відомі в подальшому люди: письменник В. Винниченко, оперний співак В. Канделакі, нобелівський лауреат І. Тамм. На високий щабель піднесли театральне мистецтво країни видатні діячі українського професийного театру М. Заньковецька та М. Садовський.
   Протягом заходу звучали вірші, фрагменти опери "Наталка Полтавка". Швидко сплинув час, але отримані дітьми й дорослими позитивні враження пробудили цікавість до пізнання рідного краю, "малої" Батьківщини.
Переглядів: 330 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2012  »