Середа, 17.01.2018, 10:14

Головна » 2012 » Липень » 11 » Міжнародний молодіжний похід. Завершення
Міжнародний молодіжний похід. Завершення
Sergiev Sergiev Sergiev
   В останній день походу автоколона - майже сотня людей, мужньо і стійко витерпівших зливу, вітер і 5 днів в автобусі - проїхала містам Московської області: Сергієвим Посадом, Пересвітом, Ногінськом.
   В Сергієвому Посаді, незважаючи на зливу, студійці «Театрального ковчега» - нині студенти Ярославського театрального училища інсценували пролог з поеми «Російська смута» вчительки історії Тамари Павлюченко. Потім учасники походу разом з представниками міста поклали квіти до пам'ятників захисникам Вітчизни у Білого ставу і Сергію Радонезькому. Керівникам Сергієва Посада - міста, що зіграло величезну роль у визвольній боротьбі проти польських інтервентів - були передані в дар символи походу - список Казанської ікони Божої Матері та копія Прапора Пожарського, освячені в Москві в день початку походу.
   Після цього всіх чекала незабутня екскурсія Свято-Троїцькою Сергієвою лаврою, під час якої можна було вдосталь насолодитися красою перлини російського православ'я, щоб запам'ятати її на все життя.
Sergiev Sergiev Moskva
   Місцем для нічного відпочинку перед завершальним днем походу було обрано місто Пересвіт - один з центрів розвитку радянської космонавтики. Учасники походу відвідали Музей космонавтики, в якому зібрані унікальні експонати, присвячені освоєнню космосу - фотографії, документи, особисті речі космонавтів. Музей космонавтики був відкритий зовсім недавно - 2007 року, до сторіччя із дня народження Сергія Павловича Корольова. Він розташований у будинку, який було побудовано для Корольова – там видатний конструктор працював, проводив робочі зустрічі та відпочивав. Директор музею розповів про історію міста, про техніку, яка проходила тут випробування, експонати та випробовувальні стенди, представлені в музеї.
   Далі на шляху до Москви був Ногінськ, де розташований офіс одного з організаторів походу - Групи компаній «АЙТАКС». У Ногінську учасники походу поклали квіти до Вічного вогню та відвідали школу №21, на базі якої створений кадетський корпус і музей Бойової слави воїнів-інтернаціоналістів. Урочисте завершення походу відбулося біля пам'ятника Мініну і Пожарському на Червоній площі.
   Дякуємо розробникам програми патріотичного виховання молоді Групу компаній «АЙТАКС», Центральний штаб міжнародного проекту «Ми - спадкоємці Перемоги!», його координатора і спонсора участі делегації школи-інтернату у поході «Дорогою народного ополчення 1612 року» Сергія Володимировича Бичкова.
Переглядів: 160 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2012  »