Понеділок, 22.01.2018, 04:54

Головна » 2012 » Липень » 10 » Чудовий відпочинок біля моря
Чудовий відпочинок біля моря

«В сущности человек измеряется не количеством денег, не статусом в обществе, а тем добром, которое он делает для людей, с каким чувством о нем отзываются люди. Часто чиновники об этом забывают. Но есть примеры, достойные подражания. Люди, находясь рядом с таким человеком и наблюдая за его деятельностью, и сами хотят кого-то поддержать, помочь, принять участие в тех или иных добрых делах…»

Такими словами розпочинається відеосюжет АРТК «Глас» про ініціативу, завдяки якій став можливим тижневий відпочинок групи вихованців школи-інтернату та дітей співробітників на березі Чорного моря. Директор готелю «Richard-Palace» в Коблеві Роман Леонідович Покровський запропонував Одеській міськраді протягом червня, коли в готелях традиційно є вільні місця, запросити на відпочинок та оздоровлення дітей з малозабезпечених та багатодітних родин області. А добрим другом, який посприяв, аби й наші діти були залучені до цієї добродійної акції, став співробітник курортного комплексу «Коблево», наш земляк (уродженець с. Підгайці Кіровоградського району) Едуард Павлович Плетньов.

Так 11 кіровоградців – вихованців школи-інтернату та дітей співробітників разом з вчителем О. М. Стрижак з 20 по 27 червня стали гостями «Richard-Palace» з правом безкоштовного проживання та харчування. А дякуючи турботі Е. П. Плетньова, чию майстерність та «золоті» руки цінують власники всіх розважальних установ Коблева, діти отримали не тільки відмінний відпочинок, але й цікавий різноманітний досуг.

Ми дякуємо власнику торгово-розважального комплексу «Преображенський» Сергію Азизовичу Карапетяну за можливість безкоштовно користуватися сервісами цієї установи: три басейни, в яких із захопленням плескалися і старші, і маленькі, стали справжніми конкурентами морю, а надто у дні, коли стало трохи холоднувато; атракціони ж з електромобілями опанували і хлопці, і дівчатка. Також діти чудово провели час в атракціонному комплексі «Луна-парк», за що щиро дякуємо Сергію Володимировичу Бубнову.

День відпочинку в стилі «Дикого Заходу» пройшов у новітньому центрі розваг «Родео Парку» (дякуємо Євгену Миколайовичу Кльоцко!). Діти могли відчути себе справжніми ковбоями: перевірили свої здібності стрільців у тирі, оснащеному різноманітною зброю - арбалетами, луками, пневматичними, страйкбольними і пейнтбольними гвинтівками та дротиками; отримали задоволення від верхової їзди; в «Індійському селі» випробували себе у міні-гольфі; ганяли на квадроциклі на спеціально обладнаному треку - справді незабутні враження!

Один з днів був присвячений огляду експозиції військово-історичного музею просто неба «Твоя Дивізія». Його створили місцеві пошуковці з числа колишніх військовослужбовців, вони ж і проводять екскурсії з розповіддю про військову зброю і техніку, її призначення, час винайдення, період застосування тощо. Із зброєю, на техніці або у експонованому різноманітному форменому одязі можна було сфотографуватися, що всі із задоволенням і зробили, а потім скуштували справжню солдатську кашу. А ще смачне частування дітям запропонували у кафе "Milano pizza" (дякуємо Олексію Вікторовичу Осипенко!).

Нові яскраві відчуття захопили учнів під час відвідування 5D кінотеатру. Ефект присутності глядача в ньому формується не тільки за рахунок об'ємного зображення, але і за рахунок інших спец ефектів: рухомого вібруючого крісла, яке передає відчуття падіння у прірву або прискорення, розбризкування води (ефект дощу), поширення запахів. Глядач у такому кінотеатрі відчуває на собі справжню грозу з блискавками, шквальним вітром, дощем, а Ольга Миколаївна зізналася, що, переглядаючи стрічку про космічні подорожі, з усіх сил намагалася ухилитися від зіткнення зі скелею!

Ще багато цікавого відбулося протягом цього чарівничого тижня: дискотеки у головному танцполі Коблева «Роза вітрів», катання на катамарані та водних гірках тощо – і за все це величезна подяка двом чудовим людям - Роману Леонідовичу Покровському та Едуарду Павловичу Плетньову! До честі учнів зауважимо, що протягом усієї подорожі, за словами О. М. Стрижак, не відбулося жодної неприємної події, всі діти були дисципліновані, дружні і толерантні один до одного.
Переглядів: 243 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2012  »