Понеділок, 22.01.2018, 05:16

Головна » 2011 » Грудень » 29 » Варто вірити в казку
Варто вірити в казку

Передсвяткові дні привернули до школи-інтернату увагу багатьох добрих і щирих людей, які намагалися приємними сюрпризами, доброзичливістю, теплим спілкуванням принести радість дітям, які не мають щастя рости в колі люблячої родини. Чи не щодня сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримували запрошення відвідати святковий захід або самі зустрічали гостей.

21 грудня до Кіровограда з різдвяними сюрпризами для дітей соціально вразливих верств населення прибув караван вантажівок. Автопотяг організували волонтери Німецької євангелічно-лютеранської церкви, а до пакування та оздоблення бандеролей долучилися німецькі діти. Всі учні школи-інтернату отримали з любов’ю оформлені подарунки, в яких були не тільки іграшки, шкільне приладдя та солодощі, а й часточки сердець небайдужих до нашої країни та її дітей людей. Дякуємо всім, хто долучився до шляхетної акції в Німеччині й Україні!

24 грудня вихованців зведеної групи чекали на святі, яке влаштував для своїх клієнтів та їх дітей «Дельта банк». З кіровоградським відділенням цієї установи у школи давні стосунки, отже друзі не забули про нас і цього разу. Приємно, що в ролі Діда Мороза наших учнів зустрів педагог ЦПВ "Оріон" Ярослав Ілліч Стас.

26 грудня на свято в рамках широкомасштабної новорічно-різдвяної благодійної акції „Подаруй дитині казку” учнів запросив колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського. З початку грудня працівники, користувачі бібліотеки, небайдужі люди приносили до установи дитячі іграшки, речі, книжки для сиріт, а потім бібліотекарі влаштували радісне свято з подарунками, конкурсами та іграми для дітей, які особливо потребують тепла і підтримки. Порадувало дітей і чаювання із смачними цукерками та печивом.

27 грудня традиційний передноворічний візит до школи нанесли шефи-правоохоронці. Своєю увагою та подарунками правоохоронці прагнули створити дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування справжнє сімейне свято. Начальник УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Костянтин Пожидаєв, начальник управління кадрового забезпечення полковник міліції Олександр Шепелєв та їх підлеглі підготували до гостин у подарунок вихованцям солодкі пакунки, футбольні м’ячі та кольоровий принтер для школи. Директор інтернату С. Д. Сторчаус висловив вдячність правоохоронцям за спільну роботу з виховання підростаючого покоління.

28 грудня з усієї області у рамках благодійної акції за підтримки губернатора області група вихованців школи мала можливість подивитися чудову виставу в зал обласної філармонії – сучасний мюзикл «Неймовірні пригоди іграшок у новорічну ніч». За оцінками О. Б. Івашкевич рівень постановки мюзиклу, режисура, мобільні декорації, які легко трансформуються, яскраві костюми гідні захоплення. Кожен учасник, який виконував власну невеличку (а тому не набридливу) роль, був забезпечений мініатюрним радіомікрофоном, і слідкувати за перебігом подій з будь-якого куточку залу можна було без жодних проблем. Як музиканта-професіонала Оксану Борисівну вразила чудова музика композитора Олексія Харченко, а гра акторів – і неперевершеної Ірини Дейнекіної, і юних учасників кращих колективів: народного ансамблю сучасного танцю «Час-пік», народного ансамблю бального танцю «Конвалія», зразкової студії вокального мистецтва «Антарес» та зразкової школи сучасного спортивного танцю «Форсаж» – викликала щирий захват. Дякуємо авторам і виконавцям за отримане задоволення, а організаторам – за подарунки дітям. Безмежно дякуємо усім людям з добрим серцем та щирими помислами за увагу до нашого навчального закладу, турботу про його вихованців.

Переглядів: 421 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2011  »