Вівторок, 13.11.2018, 01:39

Головна » 2010 » Травень » 30 » "Велика прогулянка" вдалася!
"Велика прогулянка" вдалася!
     31 травня випробовуваннями на місцевості з романтичною назвою "Велика прогулянка" шкільна дружина ЮПР "Antifire" закінчила свою участь у XVI обласному фестивалі юних пожежників-рятувальників. В усіх вправах цього змагання наші спортсмени показали дуже добрі, а в більшості - найкращі результати, подолавши дистанцію з мінімальною кількістю штрафних балів. Тренери команди В. В. Андрійченко та І. Г. Романюк і керівник команди Н. В. Мінченко висловлюють вдячність всім учасникам команди за самовіддачу, наполегливість та волю до перемоги, зокрема:
      Володимиру Тюріну - кращому у вправі "Переправа", за яку команда відзначена грамотою;
      Інні Герасименко - під її керуванням команда показала найкращій результат під час складання намету (відзначена грамотою);
      Анастасії Тимошенко - найкраще відповідала на етапі "Гриби та отруйні рослини";
      Вадиму Канащуку - одному з кращих на дистанції "Рятувальні мотузки" (вузли) і безумовно кращому у конкурсі агітплакатів;
      Надії Мігащук - дуже добрі результати у вправі "Влучний ствольщик" (влучання з брандспойта по м'ячу) та в медичному конкурсі;
      Діані Білик - тендітній і ніжній дівчині з залізною волею, яку ніхто не назвав би "слабкою ланкою" у якому завгодно складному конкурсі.
      Дякуємо також від імені команди та її керівників консультантам - Анатолію Івановичу Терновському, методисту ОЦТКСЕУМ, та Андрію Андрійовичу Лісоті, заввідділом туризму і спорту ОЦТКСЕУМ - за допомогу під час підготовки до змагань. В успіхах команди - велика частка вашої праці і вашого серця. Щиро дякуємо!!
Фоторепортаж про змагання дивіться в наших альбомах.
Переглядів: 349 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2010  »