Неділя, 27.05.2018, 02:24

Головна | Відомості про співробітників МВ УМВСУ, закріплених за навчальним закладом | Реєстрація | Вхід

Відомості  про  співробітників  МВ  УМВСУ,  закріплених  за  навчальним  закладом

З метою посилення профілактики злочинності і правопорушень серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та покращення взаємодії міліції та учасників навчально-виховного процесу УМВС України в Кіровоградській області закріпило за школою-інтернатом, ліцеєм «Сокіл» відповідального працівника міліції.

Начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського МВ УМВС в області майор міліції Сергій Вікторович Кокош
адреса:    м. Кіровоград, вул. Дворцова, 6а, каб. № 20
телефон:   050 457 02 79
e-mail:      kmsd.kirovograd@mail.ru

Десять років Сергій Кокош працює у підрозділах кримінальної міліції у справах дітей органів внутрішніх справ Кіровоградщини, з них кілька останніх – на керівних посадах. За словами офіцера, основне завдання такого відповідального напрямку роботи – вберегти неповнолітніх від «слизької стежки».

- Працювати з підлітками доволі непросто, навіть, я б сказав, набагато складніше, ніж з дорослими. Особливо дається взнаки так званий «перехідний вік», коли діти потребують посиленої уваги. У разі її відсутності – наслідки можуть стати невиправними, – говорить Сергій Кокош. – Саме тому профілактична робота займає чималу частку нашої щоденної діяльності. Вчасно роз’яснити, застерегти, попередити, переконати – від цього може залежати чиєсь майбутнє, у тому числі здоров’я і навіть життя.

Нині Сергій Вікторович очолює сектор кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського міськвідділу. Запевняє – йому пощастило з колегами, адже колектив дружний, добре спрацьований і достатньо досвідчений. На кінець 2013 року на обліку в кримінальній міліції у справах дітей перебувало 30 неповнолітніх та троє дорослих.

Окрім безпосередньої профілактичної роботи з підлітками, правоохоронці працюють у напрямку попередження та припинення негативного впливу на дітей з боку дорослих: неналежне виконання батьківських обов’язків, продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів, доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння, вчинення насильства у сім’ї. За рік працівники СКМСД Кіровоградського міськвідділу міліції розшукали та повернули до сімей і навчальних закладів більше 60 дітей, які самовільно їх залишили. Майже 40 з них було поміщено до комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами» Кіровоградської обласної ради.

- За усіма фактами самовільного залишення дітьми домівок, лікувальних, навчальних чи інших закладів працівники сектору спільно з іншими службами вживають заходів, спрямованих на встановлення причин та умов, що спонукають дітей до цього, – зазначає Сергій Вікторович. – За висновками проведеної роботи вирішується питання щодо доцільності подальшого проживання неповнолітніх у родинах чи їх перебування у відповідних закладах.

У кожному конкретному випадку не можна залишатися байдужим до долі дитини. Разом з батьками, педагогами та громадськістю правоохоронці роблять свій внесок у справу виховання підростаючого покоління. І головне на цьому шляху – вміти бути гідним прикладом, вартим наслідування, – впевнений майор міліції Сергій Кокош.

За матеріалами mvs.gov.ua

Оперуповноважений СКМСД КМВ УМВС старший лейтенант міліції Руслан Валерійович Свинарчук
адреса:    м. Кіровоград, вул. Дворцова, 6а, каб. № 17
телефон:   293 36 40