Середа, 15.08.2018, 15:26

Головна | Пам'ятка батькам першокласників | Реєстрація | Вхід

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКА

• Підтримуйте в дитині бажання бути школярем. Ваше серйозне ставлення до шкільних проблем, досягнень, а можливо, й ускладнень допоможуть першокласникові  підтвердити значущість його нового становища та діяльності.

• Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрілася  у школі. Обґрунтуйте їх необхідність.

• Дитина має право на помилку. Коли людина навчається, в неї може щось не виходити, це правомірно.

• Складіть разом з дитиною режим дня, стежте за його виконанням.

• Не пропускайте труднощі, які виникають на початку навчання. Якщо, наприклад, у дитини  логопедичні проблеми, починайте їх вирішувати на першому році навчання.

• Підтримуйте першокласника в його бажанні досягти успіху. У кожній діяльності обов’язково знайдіть те, за що його можна похвалити. Пам’ятайте,  що емоційна підтримка і похвала можуть помітно підвищити інтелектуальні досягнення  людини.

• Якщо вас щось тривожить у поведінці дитини, не соромтесь звернутися до шкільного психолога.

• У зв’язку із соціальною позицією школяра  в житті вашої дитини з'явилася людина, більш  авторитетна  ніж Ви. Це – вчитель. Поважайте думки першокласника про свого педагога. Ніколи не критикуйте вчителя, якщо Ви з чимось не згодні, в  присутності дитини!

• Навчання – нелегка й відповідальна праця. Школа суттєво змінює життя  дитини, але це не повинно впливати на різнобічність дитячого світу. У першокласника має залишатися достатньо часу на ігри та розваги, не забувайте про це.

Успіху  Вам!

«  Серпень 2018  »