Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
П`ятниця, 17.11.2017, 23:56

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Медалісти | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Медалісти



2016-2017 навчальний рік
 
Золота медаль
Доценко Єгор Олегович
Кім Христина Віталіївна

2014-2015 навчальний рік
 
Срібна медаль
Кравчук Олена Віталіївна

2012-2013 навчальний рік
 
Золота медаль
Шеремет Іван Володимирович

2011-2012 навчальний рік
 
Золота медаль
Чорний Артем Сергійович

2009-2010 навчальний рік
 
Золота медаль
Нікітіна Юлія Сергіївна
Ніколаєнко Руслан Олегович
Срібна медаль
Лисенко Лілія Юріївна
Челішвілі Інна Сергіївна
 
2006-2007 навчальний рік
 
Срібна медаль
Бичок Валентина Миколаївна
Терещенко Любов Леонідівна
 
2005-2006 навчальний рік
 
Срібна медаль
Пшенична Ольга Василівна
Тищенко Маргарита Сергіївна
 
2004-2005 навчальний рік
 
Золота медаль
Гаврилюк Ірина Миколаївна
Терещенко Зінаїда Леонідівна
Срібна медаль
Заболотня Дарина Валеріївна
Попик Оксана Іванівна
 
2003-2004 навчальний рік
 
Золота медаль
Красножон Тетяна Володимирівна
Чернієнко Яна Ігорівна
 
2002-2003 навчальний рік
 
Золота медаль
Горщук Лілія Михайлівна
 
2001-2002 навчальний рік
 
Золота медаль
Сушко Ірина Геннадіївна
Терещенко Тетяна Леонідівна
 
1999-2000 навчальний рік
 
Золота медаль
Єфімова Ганна Сергіївна
Козаченко НаталіяОлегівна
Коротка Олена Олексіївна
Стороженко Наталія Миколаївна
Яцун Олена Олексіївна
 
1998-1999 навчальний рік
 
Золота медаль
Гаврилюк Лариса Миколаївна
Шатня Тетяна Василівна
Срібна медаль
Алексєєва Алла Анатоліївна
Гуленко Тетяна Іванівна
Юсенко Тетяна Юріївна
 
1997-1998 навчальний рік
 
Золота медаль
Журавель Олена Володимирівна
Залужна Олена Станіславівна
Зубченко Оксана Анатоліївна
Петруненко Юлія Олександрівна
 
1996-1997 навчальний рік

Золота медаль
Гречанюк Тетяна Володимирівна
Мурмуєнко Денис Олександрович
Степанчук Ірина Михайлівна
Срібна медаль
Плешкова Наталія Володимирівна
Шалагіна Катерина Павлівна
 
1995-1996 навчальний рік
 
Золота медаль
Белінський Віктор Юрійович
Гаращенко Юлія Миколаївна
Піскун Роман Васильович
Свіріна Христина Олександрівна
Сидорюк Юрій Васильович
Соловйова Наталія Миколаївна
Срібна медаль
Кравченко Людмила Сергіївна
Пуля Світлана Миколаївна
 
1994-1995 навчальний рік
 
Золота медаль
Кузьменко Олена Леонідівна
Плохінова Ірина Володимирівна
Рябошенко Андрій Станіславович
Срібна медаль
Волошанюк Олексій Іванович
Меринда Мирослава Мирославівна
 
1993-1994 навчальний рік
 
Золота медаль
Красножон Валерій Анатолійович
Срібна медаль
Алексєєва Наталія Анатоліївна
Гончаренко Вікторія Анатоліївна
Думброван Тетяна Іванівна
Жулай Світлана Юріївна
Молодичук Вікторія Миколаївна
Пилипенко Віктор Михайлович
Чорна Лілія Олегівна
 
1992-1993 навчальний рік
 
Золота медаль
Капуста Олеся Віталіївна
Срібна медаль
Войніцька Тетяна Вікторівна
Півненко Зінаїда Леонідівна
Савченко Наталія Вікторівна
 
1991-1992 навчальний рік

Срібна медаль
Григорова Ірина Олексіївна
Журавльова Світлана Миколаївна
Стадніченко Людмила Вікторівна
Шишкова Галина Володимирівна
 
1990-1991 навчальний рік

Срібна медаль
Волчан Наталія Володимирівна
Кейбало Світлана Іванівна
Махиня Наталія Анатоліївна
Мрачковська Алла Вікторівна
Харченко Неля Іванівна
Царенко Світлана Миколаївна
 
1987-1988 навчальний рік
 
Срібна медаль
Бабенко Ірина Олександрівна

 
1985-1986 навчальний рік
 
Срібна медаль
Нігматуліна Поліна Яківна

1979-1980 навчальний рік
 
Золота медаль
Касиротська Надія Іванівна

 
1970-1971 навчальний рік
 
Золота медаль
Ніжнікова Наталія Костянтинівна
 
1969-1970 навчальний рік
 
Золота медаль
Саламаха Ольга Дмитрівна
Чайка Віктор Володимирович
 
1967-1968 навчальний рік
 
Срібна медаль
Луцук Володимир Остапович
Пуриш Володимир Григорович
 
1966-1967 навчальний рік
 
Срібна медаль
Коцар Надія Іванівна
 
1964-1965 навчальний рік
 
Золота медаль
Валєєв Володимир Олександрович
Срібна медаль
Бурлаєв Олександр Леонідович
Гребенчук Анатолій Іванович
Козій Володимир Григорович
Познякова Лідія Дмитрівна
Пархоменко Михайло Давидович
 
1963-1964 навчальний рік
 
Золота медаль
Невінська Вікторія Францівна
Срібна медаль
Тишко Жанна Іванівна
Гнененко Марія Степанівна
Хорьков Олександр Сергійович
Смітенко Лідія Петрівна
 
Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz