Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
П`ятниця, 16.11.2018, 11:06

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Кадровий склад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Кадровий склад Центру позашкільного виховання «Оріон»



 
Балинська Олена Леонідівна,
директор ЦПВ.
Спеціальність: молодші класи та практична психологія. 
Керівник гуртка «Рукоділля».
У школі працює з 2010 року.
 

 
Іващенко Світлана Миколаївна,
педагог-організатор.
Спеціальність: культурно-просвітницька робота.
Керівник гуртка «Джура».
У школі працює з 2001 року.
 

 
Полуворченко Олександр Володимирович,
культорганізатор.
Спеціальність: музичне мистецтво.
Керівник гуртка «Джура».
У школі працює з 2014 року.
 

 
Мілентій Юрій Васильович,
Спеціальність: хореографія.  
Керівник зразкового хореографічного ансамблю «Allegro».
У школі працює з 2006 року.
 

 
Андрійченко Валерій Володимирович
Cпеціальність: історія, суспільствознавство, методист з виховної роботи.
Керівник гуртка «Сокіл».
У школі працює з 1995 року.


 
Кононенко Юлія Анатоліївна
Спеціальність: математика і фізика.
Керівник гуртка інформатики.
У школі працює з 2009 року.

null
 
Лафа Олександр Федорович
Спеціальність: математика, інформатика та обчислювальна техніка.
Керівник гуртка «Робототехніка».
У школі працює з 2015 року.
 

 
Гаврилова Тетяна Володимирівна
Спеціальність: музика, етика, естетика та художня культура.
Керівник вокального ансамблю «Даринка». 
У школі працює з 2004 року.
 

 
Пустільнікова Лариса Олександрівна
Спеціальність: художнє оформлення.
Керівник гуртка «Юний художник».
У школі працює з 2000 року.


 
Томко Крістіна Іванівна
Спеціальність: музичне мистецтво.
Керівник гуртка «Сольний спів», кадетського вокального ансамблю.
У школі працює з 2017 року.


 
Захаревич Вікторія Миколаївна
Спеціальність: хореографія.
Балетмейстер молодшої групи зразкового хореографічного ансамблю «Allegro».
У школі працює з 2014 року.
 

 
Єременко Олександр Сергійович
Спеціальність: спеціаліст з агрономії. Учасник бойових дій
Керівник гуртка «Захист Вітчизни».
У школі працює з 2018 року.
 

 
Захаревич Дмитро Миколайович
Спеціальність: інженер з аварійно-рятувальних робіт.
Бакалавр з авіації та космонавтики.
Керівник гуртка «Захист Вітчизни». 
У школі працює з 2015 року.
 

 
Ковальчук Олег Васильович
Спеціальність: педагогика і методика середньої освіти. Географія
Керівник гуртка «Хортинг». 
У школі працює з 2017 року.


 
          Руденко Тетяна Олексіївна
          Спеціальність: фізична культура.
          Керівник гуртка «Тхеквондо».

          У школі працює з 2017 року.
 

 
          Андрійченко Гліб Валерійович
          Спеціальність: фізичне виховання.
          Керівник гуртка «Хортинг».
          У школі працює з 2017 року.


 
Горенко Євгеній Павлович
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Волейбол».
У школі працює з 2013 року.


 
Тимців Оксана Володимирівна
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Волейбол».
У школі працює з 2000 року.


 
Кравченко Олександр Миколайович
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Футбол».
У школі працює з 2000 року.


 
          Ратушна Поліна Станіславівна
          Спеціальність:  художник-виконавець, викладач мистецької школи.
          Керівник гуртка «Юний дизайнер».
          У школі працює з 2018 року.


 
          Мандрик Людмила Іванівна
          Спеціальність: педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.
          Керівник гуртка «Український сувенір».
          У школі працює з 2017 року.
 

 
Єрьомін Дмитро Сергійович
Спеціальність: педагогика і методика середньої освіти. Музична педагогіка і виховання.
Акомпаніатор.
У школі працює з 2016 року.


 
Гетя Валерій Миколайович
Спеціальність: керівник самодіяльного оркестру народних інструментів
Акомпаніатор.
У школі працює з 2018 року.
 

 
Кравченко Людмила Борисівна
Спеціальність: кравець верхнього одягу 
Костюмер.
У школі працює з 1997 року.

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz