Четвер, 21.06.2018, 01:45

Головна | Ігорь Миколайович Правосудько | Реєстрація | Вхід

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!
   6 серпня 2015 року в Устинівському районі Кіровоградської області оголошено днем трауру: на малій батьківщині ховали Ігоря Миколайовича Правосудька.
   Ігор Правосудько народився 06.08.1981 в с. Докучаєве Устинівського району. У жовтні 1995 р. прибув до 9 класу Кіровоградської школи-інтернату. Після закінчення у 1998 році 11 класу нашого навчального закладу вступив до Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.
   У вересні 2014 року добровольцем був мобілізований до Збройних Сил України. Проходив службу у Краматорську, Слов’янську, Артемівську як військовослужбовець 2-го окремого мотопіхотного батальйону оперативного командування «Північ» (колишнього 2-го територіального батальйону «Горинь» Рівненської області).
   Ігор Миколайович Правосудько загинув під мінометним обстрілом 03.08.2015 р. в с. Зайцеве поблизу м. Артемівськ Донецької області, виносячи поранених. Днем раніше командир батальйону підполковник Олег Бондар видав наказ про присвоєння йому військового звання сержант.
   Поховали Ігоря Правосудька з усіма почестями на кладовищі села Докучаєве Устинівського району Кіровоградської області.
   Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), відзнакою Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради «За мужність і відвагу» (посмертно), 2015 p.

6 травня 2016 року відбулося відкриття на фасаді будинку школи-інтернату, ліцею «Сокіл» меморіальної дошки на честь випускника 1998 року Ігоря Миколайовича Правосудька.
   Про свого учня - розумного, гарного чоловіка, якому в день поховання мало б виповнитися 33 роки, - розповіла класний керівник Любов Никифорівна Крива. «Ігор закінчив 9-й та 11-й класи з відмінними оцінками. Це був розумака з непростим характером, на все він мав свою думку і давав оцінку. За вдачею максималіст, він завжди був у перших рядах, ніколи не ховався». Однокласнику Ігоря Сергію Рокочуку було надано право відкрити меморіальну дошку.

Урочиста лінійка схилила голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України – загиблих героїв Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій, вшановуючи їх пам'ять хвилиною мовчання. За подвиг сина, його вірність Україні школа дякувала батькам випускника Нелі Іванівні та Миколі Кузьмовичу Правосудькам, зведений кадетський підрозділ продемонстрував стройовий вишкіл, віддавши честь воїнам, що поклали голови за світле майбутнє країни.

«  Червень 2018  »