Субота, 18.11.2017, 00:10

Головна | Батьківський комітет інформує | Реєстрація | Вхід

Витяг з протоколу №4

Засідання батьківського комітету
комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

від 31.03.2016 р.

Слухали: директора навчального закладу Сторчауса С. Д., який повідомив про лист управління освіти Кіровоградської міської ради від 23.02.2016 р. №630/1-01-09 з рекомендацією звернутися до голів батьківських комітетів з проханням щомісячно висвітлювати звіт щодо надходження та використання грошової благодійної допомоги по класах та щомісячно, а також про витрати на загальношкільні потреби на сторінці шкільного сайту в розділі «Батьківський комітет інформує».

Ухвалили: висвітлювати інформацію щодо надходження та використання грошової благодійної допомоги від батьківських комітетів класів на загальношкільні потреби на сторінці шкільного сайту двічі на рік (в червні та січні).

Голова О. В. Татарчук
Секретар Н. С. Малина

Шановні батьки,
доводимо до Вашого відома, що наказом управління освіти Кіровоградської міської ради від 28.01.2016 р. № 50/0 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів міста Кіровограда на 2016 р.» встановлено, що за рахунок бюджетних коштів здійснюється харчування учнів таких пільгових категорій: дітей-сиріт; дітей, що залишилися без піклування батьків; діти із прийомних сімей; учнів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; вихованців спеціальних класів, які проживають в родинах одиноких матерів (батьків); дітей, які виховуються без батька і матері і перебувають в інтернаті; учнів 1-4 кл. (гарячий сніданок); дітей-інвалідів, що навчаються в інклюзивних класах; учнів спеціальних класів для дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку; дітей, батьки яких беруть участь в АТО (протягом перебування в зоні АТО); дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО (протягом 2016 року).
    Встановлено грошові норми харчування школи-інтернату (на 1 дитину):
    - безкоштовне харчування учнів пільгових категорій, що перебувають в закладі цілодобово: від 6 років до 10 років - 40 грн.; від 10 років і старше - 50 грн.;
    - безкоштовне харчування учнів пільгових категорій, що проживають вдома: від 6 років до 10 років - 20 грн.; від 10 років і старше - 25 грн.;
    - безкоштовне харчування учнів 1-4 кл. непільгових категорії - 5 грн.
   Визначення розміру батьківської плати за цілодобове утримання вихованців в школі-інтернаті відбувається у відповідності до наказу Міністерства освіти України № 667 від 21.11.2002 р. «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних та інтернатних закладах».

Батьківський комітет школи-інтернату, ліцею «Сокіл» повідомляє, що 24.03.2016 р. спільно з радою по харчуванню було проведено позапланову перевірку наявності посвідчень якості та сертифікатів відповідності на деякі види продуктів, про що складено акт:

Батьківський комітет школи-інтернату, ліцею «Сокіл» повідомляє, що 30.01.2017 р. спільно з радою по харчуванню було проведено позапланову перевірку харчоблоку з метою контролю за якістю продуктів харчування та санітарного стану, про що складено акт:

«  Листопад 2017  »